Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA насадни клучеви 1/4', 6-аголни, OK4-14, 42парчиња

  10.790 со ДДВ
  ZEBRA сет 1/4" 6-аголни насадни клучеви и вметоци со крцкалка
  Каталошки број: 09651142
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  1/4" сет насадни клучеви

  Тврда пена со ефект на стегање

  Арт.бр. 09551142

  Метална кутија 280 x 165 x 45 mm

  Br. art. 095512371

  Содржина: 42 пар

  1 крцкалка

  1 зглобен продолжеток

  1 продолжеток 100 mm

  1 продолжеток 150 mm

  12 кратки насадни клучеви

  SW 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

  1 крцкалка 1/4"

  9 насадни клучеви долги

  SW 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

  1 адаптер со брзопроменлива глава за затегање

  15 битови: PH 1, 2, 3; рамен 0,8 x 5,5 mm;

  внатрешен 6-аголен. SW 3, 4, 5, 6 mm

  TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40

  Арт.бр. 09651142

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат6-аголен
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • 1/4" сет насадни клучеви

   Тврда пена со ефект на стегање

   Арт.бр. 09551142

   Метална кутија 280 x 165 x 45 mm

   Br. art. 095512371

   Содржина: 42 пар

   1 крцкалка

   1 зглобен продолжеток

   1 продолжеток 100 mm

   1 продолжеток 150 mm

   12 кратки насадни клучеви

   SW 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

   1 крцкалка 1/4"

   9 насадни клучеви долги

   SW 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

   1 адаптер со брзопроменлива глава за затегање

   15 битови: PH 1, 2, 3; рамен 0,8 x 5,5 mm;

   внатрешен 6-аголен. SW 3, 4, 5, 6 mm

   TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40

   Арт.бр. 09651142

  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Прифат6-аголен
   Тип на насадникСетови
   Стандардни/КованиСтандардни
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  1/4" сет насадни клучеви

  Тврда пена со ефект на стегање

  Арт.бр. 09551142

  Метална кутија 280 x 165 x 45 mm

  Br. art. 095512371

  Содржина: 42 пар

  1 крцкалка

  1 зглобен продолжеток

  1 продолжеток 100 mm

  1 продолжеток 150 mm

  12 кратки насадни клучеви

  SW 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

  1 крцкалка 1/4"

  9 насадни клучеви долги

  SW 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm

  1 адаптер со брзопроменлива глава за затегање

  15 битови: PH 1, 2, 3; рамен 0,8 x 5,5 mm;

  внатрешен 6-аголен. SW 3, 4, 5, 6 mm

  TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40

  Арт.бр. 09651142

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат6-аголен
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни