Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/4', 6-аголни, OK4-14, 32парч.

  5.890 со ДДВ
  Сет 6-аголни насадни клучеви, со вметоци, Zebra крцкалка и насаден одвртувач, две екстензии и футер со брзопроменлива глава.
  Каталошки број: 09651132
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржина на сетот - 33 пар
  12 насадни клучеви - OK 4-14
  1 преклопна Zebra крцкалка
  2 продолжетоци (100,150mm)
  1 кардански зглоб
  1 Zebra насаден одвртувач
  1 адаптер со брзопроменлива глава
  15 вметоци 1/4" (PH1, PH2, PH3, шлиц - 0,8 x5,5,6-аголен внатрешен 3, 4, 5, 6, TX 10, TX 15, TX 20, TX 25, TX 27, TX 30, TX 40.

  Метална кутија со димензии 220 x 110 x 35 mm

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат6-аголен
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Содржина на сетот - 33 пар
   12 насадни клучеви - OK 4-14
   1 преклопна Zebra крцкалка
   2 продолжетоци (100,150mm)
   1 кардански зглоб
   1 Zebra насаден одвртувач
   1 адаптер со брзопроменлива глава
   15 вметоци 1/4" (PH1, PH2, PH3, шлиц - 0,8 x5,5,6-аголен внатрешен 3, 4, 5, 6, TX 10, TX 15, TX 20, TX 25, TX 27, TX 30, TX 40.

   Метална кутија со димензии 220 x 110 x 35 mm

  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Прифат6-аголен
   Тип на насадникСетови
   Стандардни/КованиСтандардни
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Содржина на сетот - 33 пар
  12 насадни клучеви - OK 4-14
  1 преклопна Zebra крцкалка
  2 продолжетоци (100,150mm)
  1 кардански зглоб
  1 Zebra насаден одвртувач
  1 адаптер со брзопроменлива глава
  15 вметоци 1/4" (PH1, PH2, PH3, шлиц - 0,8 x5,5,6-аголен внатрешен 3, 4, 5, 6, TX 10, TX 15, TX 20, TX 25, TX 27, TX 30, TX 40.

  Метална кутија со димензии 220 x 110 x 35 mm

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прифат6-аголен
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиСтандардни
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија