Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет вметоци со носач, 32 пар. + WURTH памучна маица

  1.090 со ДДВ
  Каталошки број: BF20-10/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Сетот се состои од :

  • носач за битови со брзоизменлива глава, магнетен
  • PH - 12 пар (2 x PH1, 8 x PH2, 2 x PH3)
  • PZ - 11 пар (5 x PZ1, 4 x PZ2, 2 x PZ3)
  • SL - 2 пар (0,8 x 5, 1 x 6)
  • Имбус - 2 kom (3,4)
  • TX - 3 пар (20,25,30)
  • Магнетен адаптер 1/4”
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Сетот се состои од :

   • носач за битови со брзоизменлива глава, магнетен
   • PH - 12 пар (2 x PH1, 8 x PH2, 2 x PH3)
   • PZ - 11 пар (5 x PZ1, 4 x PZ2, 2 x PZ3)
   • SL - 2 пар (0,8 x 5, 1 x 6)
   • Имбус - 2 kom (3,4)
   • TX - 3 пар (20,25,30)
   • Магнетен адаптер 1/4”
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Сетот се состои од :

  • носач за битови со брзоизменлива глава, магнетен
  • PH - 12 пар (2 x PH1, 8 x PH2, 2 x PH3)
  • PZ - 11 пар (5 x PZ1, 4 x PZ2, 2 x PZ3)
  • SL - 2 пар (0,8 x 5, 1 x 6)
  • Имбус - 2 kom (3,4)
  • TX - 3 пар (20,25,30)
  • Магнетен адаптер 1/4”
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија