Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет вметоци, 47 пар.

  5.299 со ДДВ
  Комбиниран сет од долги и кратки вметоци 1/4". Адаптери за крцкало 1/2" i 3/8". Различен прифат и димензии
  Каталошки број: 0965905906

  Содржи:
  Адаптер за 3/8” крцкало, 29 mm
  Адаптер за 1/2” крцкало, 37 mm
  TX вметоци со дупка, 30 mm:
  TX20; 25; 27; 30; 40; 45; 50; 55.
  TX вметоци без дупка, 75 mm:
  TX20; 25; 27; 30; 40; 45; 50; 55.
  Вметоци внатрешни 6-аголни
  прифат: OK5; 6; 7; 8; 10.
  Вметоци XZN, со повеќе заби, 30 mm:
  M5; 6; 8; 10; 12.
  Вметоци XZN, со повеќе заби, 75 mm:
  M6; 8; 10; 12.
  Вметоци во облик на клин RI, 75 mm:
  RI5; 6; 8; 10.
  PH2, 20 mm + PH3, 30 mm.
  Неопренска подлога, 0965905906

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Содржи:
  Адаптер за 3/8” крцкало, 29 mm
  Адаптер за 1/2” крцкало, 37 mm
  TX вметоци со дупка, 30 mm:
  TX20; 25; 27; 30; 40; 45; 50; 55.
  TX вметоци без дупка, 75 mm:
  TX20; 25; 27; 30; 40; 45; 50; 55.
  Вметоци внатрешни 6-аголни
  прифат: OK5; 6; 7; 8; 10.
  Вметоци XZN, со повеќе заби, 30 mm:
  M5; 6; 8; 10; 12.
  Вметоци XZN, со повеќе заби, 75 mm:
  M6; 8; 10; 12.
  Вметоци во облик на клин RI, 75 mm:
  RI5; 6; 8; 10.
  PH2, 20 mm + PH3, 30 mm.
  Неопренска подлога, 0965905906