Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет рачни алати, 91 парч.

  ZEBRA комбиниран сет алати за универзално одржување. Окасто-вилушкасти клучеви, водоинсталатерска клешта, сет одвртувачи, клешти, крцкалка ,продолжетоци и кардански зглоб, сет вметоци со држач, 1/4".
  Каталошки број: 096593120
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Сетот содржи:

  • 1/2" Zebra крцкалка 72 заби и шестоаголни насадни клучеви

  • 1/4" Zebra крцкалка 72 заби шестоаголни насадни клучеви

  • Zebra одвртувачи со округла осовина

  • Сет вметоци (шлиц, РН, PZ, AWB, TX и имбус) со магнетен држач, 31 пар.

  • Комбинирана и водоинсталатерска клешта

  • Браварски чекан

  • Испитувач на напон.

  Сетот е спакуван во висококвалитетно пластично куќиште со преклопни капаци од алуминиум

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Сетот содржи:

  • 1/2" Zebra крцкалка 72 заби и шестоаголни насадни клучеви

  • 1/4" Zebra крцкалка 72 заби шестоаголни насадни клучеви

  • Zebra одвртувачи со округла осовина

  • Сет вметоци (шлиц, РН, PZ, AWB, TX и имбус) со магнетен држач, 31 пар.

  • Комбинирана и водоинсталатерска клешта

  • Браварски чекан

  • Испитувач на напон.

  Сетот е спакуван во висококвалитетно пластично куќиште со преклопни капаци од алуминиум

  Спецификации на производот
  БрендZEBRA
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија