Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет одвртувачи за авто-механичарски и метал работилници 3 парчиња

  2.990 со ДДВ
  ZEBRA сет одвртувачи, наменет за автомеханичари и метал работилници. 2 одвртувачи со шлиц прифат и 1 одвртувач со PH прифат.
  Каталошки број: 06139013
  3 пар.1,0x5,5mm / 1,2x7.0mmPH206139013
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  Поединечно/СетСет
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  3 пар.1,0x5,5mm / 1,2x7.0mmPH206139013
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  Поединечно/СетСет