Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет одвртувачи, RED LINE, (4 шлиц + 2 PH), 6 пар.

  Каталошки број: BF20-08/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Сетот се состои од :

  4 шлиц одвртувачи

  2 PH одвртувачи

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Сетот се состои од :

   4 шлиц одвртувачи

   2 PH одвртувачи

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Сетот се состои од :

  4 шлиц одвртувачи

  2 PH одвртувачи