Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет насадници

  Popular products from category Сет насадници

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сет ковани насадни клучеви 1"

  Сет ковани насадни клучеви 1"

  071415701
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 1" OK22-41. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика
  Слика на Сет ковани насадни клучеви 1/2"

  Сет ковани насадни клучеви 1/2"

  071413701
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 1/2". OK 10-32. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика.
  Слика на Сет ковани насадни клучеви 3/4"

  Сет ковани насадни клучеви 3/4"

  071414701
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 3/4". OK 17-38. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика.
  Слика на Сет ковани насадни клучеви за АЛУ фелни

  Сет ковани насадни клучеви за АЛУ фелни

  071413030
  Сет ковани насадни клучеви 1/2" за алуминиумски фелни, OK 17-21.
  Слика на Мултифункционален сет 1/4" ZEBRA

  Мултифункционален сет 1/4" ZEBRA

  09651123
  Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии со вметоци.
  Слика на Сет насадни клучеви 1/4'

  Сет насадни клучеви 1/4'

  096501434
  4.500 ДЕН со ДДВ

  Сет насадници

  Close
  Filter by Clear All