Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сет насадни клучеви

  Popular products from category Сет насадни клучеви

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сет ковани насадни клучеви 1/2"

  Сет ковани насадни клучеви 1/2"

  071413701
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 1/2". OK 10-32. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика.
  Слика на Сет ковани насадни клучеви 3/4"

  Сет ковани насадни клучеви 3/4"

  071414701
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 3/4". OK 17-38. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика.
  Слика на Сет ковани насадни клучеви 1"

  Сет ковани насадни клучеви 1"

  071415701
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 1" OK22-41. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика
  Слика на Сет ковани насадни клучеви за АЛУ фелни

  Сет ковани насадни клучеви за АЛУ фелни

  071413030
  Сет ковани насадни клучеви 1/2" за алуминиумски фелни, OK 17-21.
  Слика на Сет насадни и битови со крцкалка 1/4'', 45 парч.

  Сет насадни и битови со крцкалка 1/4'', 45 парч.

  5713998001
  REDLINE сет насадни клучеви 1/4", со крцкалка. Сетот содржи 45 парчиња, во прегледно и практично пакување. Структурата на сетот е многу погодна за универзално одржување и сервисирање, како за професионална употреба, така и за лична работилница.
  Слика на Сет ZEBRA насадни кл. 1/4' 6-аголни, OK4-14, 16 парч.

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/4' 6-аголни, OK4-14, 16 парч.

  09651116
  Сет 6-аголни насадни клучеви, Zebra крцкалка, два продолжетоци и кардански зглоб.
  Слика на Мултифункционален сет 1/4" ZEBRA

  Мултифункционален сет 1/4" ZEBRA

  09651123
  Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии со вметоци.
  Слика на Сет ZEBRA насадни кл. 1/4', 6-аголни, OK4-14, 32 парч.

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/4', 6-аголни, OK4-14, 32 парч.

  09651132
  5.150 ДЕН со ДДВ
  Сет 6-аголни насадни клучеви, со вметоци, Zebra крцкалка и насаден одвртувач, две екстензии и футер со брзопроменлива глава.
  Слика на Сет ZEBRA насадни клучеви 1/4', 6-аголни, OK4-14, 42 парч.

  Сет ZEBRA насадни клучеви 1/4', 6-аголни, OK4-14, 42 парч.

  09651142
  ZEBRA сет 1/4" 6-аголни насадни клучеви и вметоци со крцкалка
  Слика на Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 23 парч.

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 23 парч.

  096513230
  Сет 6-аголни насадни клучеви, со вметоци,Zebra крцкалка, два продолжетока и кардански зглоб.
  Слика на Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 17 парч.

  Сет ZEBRA насадни кл. 1/2', 6-аголни, OK10-32, 17 парч.

  096513170
  ZEBRA сет 6-аголни насадни клучеви 1/2", со крцкалка.
  Слика на Сет 3/4'' 12-аголни клучеви со крцкалка, 21 парч.

  Сет 3/4'' 12-аголни клучеви со крцкалка, 21 парч.

  596514160
  Сет 12-аголни метрички насадни клучеви, 3/4 "прифат, со робусни рачва и продолжетоци. Спакуван во метална транспортна кутија.
  Слика на Сет насадни клучеви 1/2', мулти, 23 парч., ZEBRA

  Сет насадни клучеви 1/2', мулти, 23 парч., ZEBRA

  096513023
  Сет насадни клучеви со MULTI прифат. 5 различни работни прифати во еден насаден клуч. Zebra крцкалка, две екстензии и кардански зглоб.
  Слика на Сет ZEBRA насадни клучеви, 6-аг. 1/2', 1/4'' неопрен 56k

  Сет ZEBRA насадни клучеви, 6-аг. 1/2', 1/4'' неопрен 56k

  0965905901
  ZEBRA сет 6-аголни насадни клучеви 1/2" и 1/4". Подлога од неопрен.
  Слика на Сет ZEBRA TX насадни клучеви во неопрен, 17 парч.

  Сет ZEBRA TX насадни клучеви во неопрен, 17 парч.

  0965905201
  ZEBRA сет внатрешни и надворешниTX насадни клучеви, 1/2". Подлога од неопрен.

  Сет насадни клучеви

  Close
  Filter by Clear All