Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет насадни кл. 1/4 и 3/8 со крцкалка и подесувачки клуч.

  Практичен комбиниран сет насадни клучеви со вметоци и крцкалка како и подесувачки клуч и одвртувач со крцкалка и прифат за насадни клучеви и вметоци.
  Каталошки број: 5713998005
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Содржина на сетот - 45 парчиња

  20 насадни клучеви 1/4" - 4, 4,5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12mm. 5/32", 3/16", 7/32", 1/4" 9/32", 5/16", 11/32", 3/8", 7/16", 1/2"

  7 насадни клучеви 3/8" - 13, 14, 15, 17mm. 9/16", 5/8", 3/4".

  11 вметоци 1/4", 25mm - PH1, PH2, Imbus 3,4,5,6mm, шлиц 4, 5,5, TX 10, TX 15

  1 подесувачки клуч со крцкалка (6")

  1 мини крцкалка 3/8"1/4", 72T

  1 одвртувач со крцкалка

  1 екстензија 3/8", 75mm

  1 адаптер 3/8" x 1/4"

  Пластична кутија, 210 x 265 x 50mm

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Содржина на сетот - 45 парчиња

  20 насадни клучеви 1/4" - 4, 4,5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12mm. 5/32", 3/16", 7/32", 1/4" 9/32", 5/16", 11/32", 3/8", 7/16", 1/2"

  7 насадни клучеви 3/8" - 13, 14, 15, 17mm. 9/16", 5/8", 3/4".

  11 вметоци 1/4", 25mm - PH1, PH2, Imbus 3,4,5,6mm, шлиц 4, 5,5, TX 10, TX 15

  1 подесувачки клуч со крцкалка (6")

  1 мини крцкалка 3/8"1/4", 72T

  1 одвртувач со крцкалка

  1 екстензија 3/8", 75mm

  1 адаптер 3/8" x 1/4"

  Пластична кутија, 210 x 265 x 50mm

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија