Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет ковани насадни клучеви 3/4"

  5.390 со ДДВ
  Сет 6-аголни метрички, долги ковани насадни клучеви. Работен прифат 3/4". OK 17-38. Сетот е спакуван во куфер од тврда пластика.
  Каталошки број: 071414701
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Употреба:

  •  Материјал: CrMo

  • Стандард: ISO 9001

  •  Изработка: ковани, бронирани

  •  Зафат: метричен, шестостран

  •  Тип: долги

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиКовани
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Употреба:

   •  Материјал: CrMo

   • Стандард: ISO 9001

   •  Изработка: ковани, бронирани

   •  Зафат: метричен, шестостран

   •  Тип: долги

  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Тип на насадникСетови
   Стандардни/КованиКовани
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Употреба:

  •  Материјал: CrMo

  • Стандард: ISO 9001

  •  Изработка: ковани, бронирани

  •  Зафат: метричен, шестостран

  •  Тип: долги

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Тип на насадникСетови
  Стандардни/КованиКовани