Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет клешти VDE, 4парч, ZEBRA

  9.990 со ДДВ
  ZEBRA сет електроничарски VDE клешти.Комбинирана клешта, клешти за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.
  Каталошки број: 071401581

  071401572 - ZEBRA VDE клешта секач DIN5749/160mm
  071401575 - ZEBRA VDE комбинирана клешта DIN5746/180mm
  071401577 - ZEBRA VDE шпиц клешта DIN5745 210mm
  071401585 - ZEBRA VDE клешта за сечење кабли, 160mm

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  071401572 - ZEBRA VDE клешта секач DIN5749/160mm
  071401575 - ZEBRA VDE комбинирана клешта DIN5746/180mm
  071401577 - ZEBRA VDE шпиц клешта DIN5745 210mm
  071401585 - ZEBRA VDE клешта за сечење кабли, 160mm

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA