Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет клешти, 4парч, ZEBRA

  9.064 со ДДВ
  ZEBRA сет клешти. Водоинсталатерска клешта, комбинирана клешта, секач и шпиц клешта.
  Каталошки број: 071401565

  071401552 - ZEBRA клешта секач-моќна, 160mm
  071401555 - ZEBRA комбинирана клешта, 180mm
  071401557 - ZEBRA шпиц клешта,заоблена 210mm
  071401563 - ZEBRA водоинсталатерска клешта, папагалка, 250mm

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  071401552 - ZEBRA клешта секач-моќна, 160mm
  071401555 - ZEBRA комбинирана клешта, 180mm
  071401557 - ZEBRA шпиц клешта,заоблена 210mm
  071401563 - ZEBRA водоинсталатерска клешта, папагалка, 250mm

  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  T-одвртувач со имбус прифат, ZEBRA

  229 со ДДВ

  Одвртувач со PH прифат, ZEBRA

  250 со ДДВ

  Одвртувач VDE , PZ,PH, шлиц -ZEBRA

  413 со ДДВ

  Одвртувач со шлиц прифат, ZEBRA

  214 со ДДВ