Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет битови 32 пар. со носач + WURTH памучна маица

  1.190 со ДДВ
  Каталошки број: BF20-11/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Сетот се состои од :

  33 парчиња

  1 магнетен брзоизменлив носач за вметоци,

  1/4" PH1 - 7 пар,

  PH2 - 6 пар,

  PZ1 - 7 пар,

  TX - 8пар,

  SL - 4 пар

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Сетот се состои од :

   33 парчиња

   1 магнетен брзоизменлив носач за вметоци,

   1/4" PH1 - 7 пар,

   PH2 - 6 пар,

   PZ1 - 7 пар,

   TX - 8пар,

   SL - 4 пар

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Сетот се состои од :

  33 парчиња

  1 магнетен брзоизменлив носач за вметоци,

  1/4" PH1 - 7 пар,

  PH2 - 6 пар,

  PZ1 - 7 пар,

  TX - 8пар,

  SL - 4 пар

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија