Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сечење и брусење

  Popular products from category Сечење и брусење

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Плоча за сечење за инокс, Wurth performance

  69 со ДДВ
  • Исклучителни перформанси на тенки материјали • Посебно погодна за профили и лимови • Прецизни рабови на сечењето

  Плоча за брусење челик RED LINE

  90 со ДДВ

  Плоча за сечење инокс RED LINE

  50 со ДДВ
  • Стандардни перформанси во полни материјали • Плочи за сечење за поедноставни процеси на сечење • Висока отпорност на кршење

  Ламеларен брусен диск за инокс, Optimum

  105 со ДДВ
  За инокс

  Ламеларен брусен диск за челик BASIC

  85 со ДДВ

  Плоча за сечење Basic, за инокс

  41 со ДДВ
  • Стандардни перформанси во тенки материјали • Особено погодна за профили и лимови • Висока отпорност на кршење

  Сечење и брусење

  Filter by:

  Clear All
  Min: 35 Max: 11.251
  ден35 ден11251