Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Scheibenklar ULTRA - зимска концентрирана течност за миење на ветробрански стакла

  168 со ДДВ
  Висококонцентрирано средство за миење на ветробранското стакло во зимските месеци. Сигурно и ефикасно го спречува замрзнувањето на уредот за миењето на стакла и фарови.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Предност:
  Одстранува нечистотии и масни наслаги
  Обезбедува кристално чисто ветробранско стакло
  Спречува настанување на талог и каменец во резервоарот за течност за чистење на ветробранското стакло
  Не ги оштетува поликарбонатните стакла на фаровите
  Не е агресивен на лак и на гума

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Предност:
   Одстранува нечистотии и масни наслаги
   Обезбедува кристално чисто ветробранско стакло
   Спречува настанување на талог и каменец во резервоарот за течност за чистење на ветробранското стакло
   Не ги оштетува поликарбонатните стакла на фаровите
   Не е агресивен на лак и на гума

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Предност:
  Одстранува нечистотии и масни наслаги
  Обезбедува кристално чисто ветробранско стакло
  Спречува настанување на талог и каменец во резервоарот за течност за чистење на ветробранското стакло
  Не ги оштетува поликарбонатните стакла на фаровите
  Не е агресивен на лак и на гума

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија