Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Santos S3

  4.350 со ДДВ
  Заштитните чевли Santos со S3 степен на заштита се одлични за работа во студено опкружување. Надворешниот материјал од кожа ги прави чевлите водоотпорни, додека композитната капа ги штити прстите од физички повреди. Внатрешната постава од 3D текстил AIR ACTIVE овозможува кожата да дише и ја зголемува удобноста во текот на работата. Чевлите исто така содржат и антистатичка влошка која може да се отстранува и да се менува.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS3
  ЃонPU
  Меѓуѓонкевларски
  Горен дел на обувкитекожа
  Капакомпозитна
  Рефлектирачки деталида
  Отпорност на водада
  БрендWurth
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Степен на заштитаS3
   ЃонPU
   Меѓуѓонкевларски
   Горен дел на обувкитекожа
   Капакомпозитна
   Рефлектирачки деталида
   Отпорност на водада
   БрендWurth
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS3
  ЃонPU
  Меѓуѓонкевларски
  Горен дел на обувкитекожа
  Капакомпозитна
  Рефлектирачки деталида
  Отпорност на водада
  БрендWurth