Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Самобушечка завртка со впуштена глава FEBOS

  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик. Оваа завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.
  Поништи избор
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувана
  ПовршинаЖолто пасивизирана
  Облик на главаВпуштена
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  МатеријалЧелик поцинкувана
  ПовршинаЖолто пасивизирана
  Облик на главаВпуштена