Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Самобушечка завртка со впуштена, бело поцинкувана

  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.Оваа бело пасивизирана завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувана
  ПовршинаБело поцинкувана
  Облик на главаВпуштена
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  МатеријалЧелик поцинкувана
  ПовршинаБело поцинкувана
  Облик на главаВпуштена
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија