Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  RW WORKOUT WEEK - Сет рачен алат 50 пар.

  Компактен куфер со обемна опрема во двобоен дизајн Погоден за мобилна употреба или за едноставни поправки во работилница Робусно алуминиумско затворање со преклоп кое гарантира безбеден транспорт на алатитe
  Attachments
  Каталошки број: 09652021
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

   

  Обем на испорака
  1 x метро (мерна лента), должина 3 метри · 1 x 8 инчен прилагодлив клуч - макс. распон 24 мм · 1
  x механички чекан 300 гр 1 x држач за битови, 1/4, 30 mm · по 1 бит од 1/4 TX10, TX15, TX20,
  TX25, TX30 · по 1 бит од 1/4 PH1, PH2 · 1 x бит, 1/4, со отвор 0.8 x 5.5 · 1 x бит, 1/4 RW10,
  RW20, RW30, RW40 · 1 x бит, 1/4 PZ2 · по 1 бит од секој 6-аголен 3, 4, 5 mm · 1 држач за
  битови 1/4 магнетен 60 mm · 1 x аголен одвртувач 2, 2.5, 3, 4, 5, 6 mm · 1 x крцкалка, 1/4 · 1 x
  кардански зглоб, 1/4 · 1 x продолжеток, 1/4 100 mm · по 1 x насаден клуч од 1/4 4, 5, 5.5, 6, 7,
  8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm · 1 рачва за одвртувач, 1/4 ·
  по 1 одвртувач, насаден, секој од 0.6 x 3.5 x 100 mm, 1.2 x 6.5 x 150 mm · по 1 одвртувач
  од PH1, PH2 · 1 x комбинирани клешти180 mm · 1 x клешта - шпиц 160 mm · 1 клешта - секач 18 mm

  Се испорачува во картонска кутија во боја.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

   

  Обем на испорака
  1 x метро (мерна лента), должина 3 метри · 1 x 8 инчен прилагодлив клуч - макс. распон 24 мм · 1
  x механички чекан 300 гр 1 x држач за битови, 1/4, 30 mm · по 1 бит од 1/4 TX10, TX15, TX20,
  TX25, TX30 · по 1 бит од 1/4 PH1, PH2 · 1 x бит, 1/4, со отвор 0.8 x 5.5 · 1 x бит, 1/4 RW10,
  RW20, RW30, RW40 · 1 x бит, 1/4 PZ2 · по 1 бит од секој 6-аголен 3, 4, 5 mm · 1 држач за
  битови 1/4 магнетен 60 mm · 1 x аголен одвртувач 2, 2.5, 3, 4, 5, 6 mm · 1 x крцкалка, 1/4 · 1 x
  кардански зглоб, 1/4 · 1 x продолжеток, 1/4 100 mm · по 1 x насаден клуч од 1/4 4, 5, 5.5, 6, 7,
  8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm · 1 рачва за одвртувач, 1/4 ·
  по 1 одвртувач, насаден, секој од 0.6 x 3.5 x 100 mm, 1.2 x 6.5 x 150 mm · по 1 одвртувач
  од PH1, PH2 · 1 x комбинирани клешти180 mm · 1 x клешта - шпиц 160 mm · 1 клешта - секач 18 mm

  Се испорачува во картонска кутија во боја.