Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Ротирачки ласер RL5-14

  59.690 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300305
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прецизност нивелација0,75mm/10m
  Класа на ласер2
  Домет на самонивелација6 степени
  Домет600м
  Работна температура-20-50C
  Класа на заштитаIP67
  Тип на батеријаNiMH
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Прецизност нивелација0,75mm/10m
   Класа на ласер2
   Домет на самонивелација6 степени
   Домет600м
   Работна температура-20-50C
   Класа на заштитаIP67
   Тип на батеријаNiMH
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Прецизност нивелација0,75mm/10m
  Класа на ласер2
  Домет на самонивелација6 степени
  Домет600м
  Работна температура-20-50C
  Класа на заштитаIP67
  Тип на батеријаNiMH