Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Регулатор за проток на аргон/CO2, 30 литри/мин

  Регулатор на проток на аргон/CO2, овозможува проток до 3 литри/мин. Има излез 1/4". Одговара на стандардот DIN EN/ISO 235.
  Каталошки број: 098401803
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *