Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  REDLINE сет окастo-рачвасти клучеви + WURTH памучна маица

  Каталошки број: BF20-09/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Прифат: DIN 3113 / DIN 475-2
  Материјал: Хром-ванадиум-челик
  Површина: Мат хроминара, полирана глава
  Геометрија: Окаста страна под агол од 15 степени, положба на челустите 15 степени
  Двоен 6-аг. дел на окастата страна и положба на челустите под 15 степени се оптимални во однос на рачвата, со што се постигнува минимален агол на ротирање.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Прифат: DIN 3113 / DIN 475-2
   Материјал: Хром-ванадиум-челик
   Површина: Мат хроминара, полирана глава
   Геометрија: Окаста страна под агол од 15 степени, положба на челустите 15 степени
   Двоен 6-аг. дел на окастата страна и положба на челустите под 15 степени се оптимални во однос на рачвата, со што се постигнува минимален агол на ротирање.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Прифат: DIN 3113 / DIN 475-2
  Материјал: Хром-ванадиум-челик
  Површина: Мат хроминара, полирана глава
  Геометрија: Окаста страна под агол од 15 степени, положба на челустите 15 степени
  Двоен 6-аг. дел на окастата страна и положба на челустите под 15 степени се оптимални во однос на рачвата, со што се постигнува минимален агол на ротирање.