Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Rea S1

  REA плитките работни чевли содржат S1 ниво на заштита, изработени се од кожа и текстил со челична заштитна капа, без меѓуѓон.

  • Двослоен ѓон против лизгање (PU/PU)

  • Отпорен на масло и антистатички ѓон

  • Амортизер на енергија во пределот на петицата

  • Пареопропустлива облога

  • Анатомски заменлива влошка

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Степен на заштита S1
  Ѓон еднослоен PU
  Надворешен материјал кожа/текстил
  Капа Челична
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Степен на заштита S1
  Ѓон еднослоен PU
  Надворешен материјал кожа/текстил
  Капа Челична