Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Антифриз

  Popular products from category Антифриз

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Антифриз LL G11

  Антифриз LL G11

  Концентрирана течност за заштита од замрзнување, корозија и создавање талог каj моторни разладни системи на патнички и товарни возила.
  Слика на Антифриз LL G12+

  Антифриз LL G12+

  Долготрајна концентрирана течност за заштита од замрзнување, корозија и создавање талог каj моторни разладни системи на патнички и товарни возила.
  Слика на Рефрактометар - антифриз AD Blue

  Рефрактометар - антифриз AD Blue

  0704510

  Уред за сигурна проверка на антифриз, киселината на батеријата и AD Blue.
  Автоматска компензација на температурата помеѓу 10°C-30°C

  Точноста на резултатите од мерењето се детерминира врз принципот на прекршување на светлината

  Можност за подесување на видот индивидуално

  Антифриз

  Close
  Filter by Clear All