Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Ратан гарнитура за во градина ROMA

  Каталошки број: FBRG4
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  •Димензии на фотелја: 59cmx62cmx84cm
  •Димензии на двосед: 115cmx62cmx84cm
  •Димензии на маса: 78cmx47cmx45cm
  •Дебелина на перница за седење: 5cm, полиестер

  •Материјал: Пластичен ратан
  •Конструкција: Челични цевки
  •Боја: Црна

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  •Димензии на фотелја: 59cmx62cmx84cm
  •Димензии на двосед: 115cmx62cmx84cm
  •Димензии на маса: 78cmx47cmx45cm
  •Дебелина на перница за седење: 5cm, полиестер

  •Материјал: Пластичен ратан
  •Конструкција: Челични цевки
  •Боја: Црна