Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Рамни механичарски

  Popular products from category Рамни механичарски

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Wurth одвртувач со дијамантска превлака, PH2, 125mm

  Wurth одвртувач со дијамантска превлака, PH2, 125mm

  575172322
  Врвот на одвртувачот е со дијамантска обвивка. Подобро налегнува на главата на завртката, подолг век на траење на одвртувачот, одвртување на оштетените завртки, помал степен на примена на сила за завртки за одвртување.
  Слика на Wurth одвртувач со дијамантска превлака, шлиц 1.0 x 5,5, 125mm

  Wurth одвртувач со дијамантска превлака, шлиц 1.0 x 5,5, 125mm

  57517231055
  Врвот на одвртувачот е со дијамантска обвивка. Подобро налегнува на главата на завртката, подолг век на траење на одвртувачот, одвртување на оштетените завртки, помал степен на примена на сила за завртки за одвртување.

  Рамни механичарски

  Close
  Filter by Clear All