Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Рамна спојка, пластична, за црево

  28,68 со ДДВ
  Рамна спојка , пластична, за црево. Отпорна на гориво, бензин и дизел, вода за миење, масло за кочење и антифриз
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  АртикалНадворешњн пречник mm D1Внатрешен пречник mm D2Должина mm L1
  0500250242,735
  050025046449
  0500250585,656
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • АртикалНадворешњн пречник mm D1Внатрешен пречник mm D2Должина mm L1
   0500250242,735
   050025046449
   0500250585,656
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  АртикалНадворешњн пречник mm D1Внатрешен пречник mm D2Должина mm L1
  0500250242,735
  050025046449
  0500250585,656