Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Рачна прскалка, 10 lit

  850 со ДДВ
  Каталошки број: FPS10
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Запремнина на резервоарот10,0L
  Работен притисок0,15-0,3Mpa
  Капацитет0,5-0,7 L/min
  Отвор на дизни6,5mm
  Работна температура5°C to 35°C
  Матаријал на дизниPP
  Тежина1,35kg
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Запремнина на резервоарот10,0L
   Работен притисок0,15-0,3Mpa
   Капацитет0,5-0,7 L/min
   Отвор на дизни6,5mm
   Работна температура5°C to 35°C
   Матаријал на дизниPP
   Тежина1,35kg
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Запремнина на резервоарот10,0L
  Работен притисок0,15-0,3Mpa
  Капацитет0,5-0,7 L/min
  Отвор на дизни6,5mm
  Работна температура5°C to 35°C
  Матаријал на дизниPP
  Тежина1,35kg