Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Рачна цилиндрична ACCU LED лампа 5+1W

  2.390 со ДДВ
  Каталошки број: 0827940178
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Два светлосни извори:

  • Работно светло 5W  - Светлосен флукс: 340 lm
  • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 80 lm

  Времетраење на батеријата:

  • Работно светло 3h
  • Спот светло  6h

  Боја – 6.000K

  Време на полнење:  3,5h

  Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  2000mAh

  Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

  Отпорно на удари IK 07

  Димензии: 445 x 55mm

  Тежина: 250 g

  Обем на испорака: AC полнач и USB кабел и полнач за во кола

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Два светлосни извори:

   • Работно светло 5W  - Светлосен флукс: 340 lm
   • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 80 lm

   Времетраење на батеријата:

   • Работно светло 3h
   • Спот светло  6h

   Боја – 6.000K

   Време на полнење:  3,5h

   Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  2000mAh

   Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

   Отпорно на удари IK 07

   Димензии: 445 x 55mm

   Тежина: 250 g

   Обем на испорака: AC полнач и USB кабел и полнач за во кола

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Два светлосни извори:

  • Работно светло 5W  - Светлосен флукс: 340 lm
  • Спот светло 1W - 1 x LED - Светлосен флукс: 80 lm

  Времетраење на батеријата:

  • Работно светло 3h
  • Спот светло  6h

  Боја – 6.000K

  Време на полнење:  3,5h

  Батерија - Polymer Lithium 3.7V,  2000mAh

  Степен на заштита: IP 20 -  Заштитено од тела со димензија  12,5 mm и поголеми. Не е водоотпорно

  Отпорно на удари IK 07

  Димензии: 445 x 55mm

  Тежина: 250 g

  Обем на испорака: AC полнач и USB кабел и полнач за во кола