Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Рачен алат - разно

  Popular products from category Рачен алат - разно

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Резервни ножиња за скалпел

  Резервни ножиња за скалпел

  B20880
  Резервни ножиња за скалпел 9мм, 10 парчиња
  Слика на Резервни ножиња за скалпел

  Резервни ножиња за скалпел

  B20881
  Резервни ножиња за скалпел 18mm, 10 парчиња
  Слика на Стандарден 2К скалпел со кочница, 135mm

  Стандарден 2К скалпел со кочница, 135mm

  COXB897909
  Со ергономска 2-компонентна пластична рачка дополнителни 3 резервни сечила.
  Слика на Стандарден 2К скалпел со кочница, 170mm

  Стандарден 2К скалпел со кочница, 170mm

  COXB897918
  Со ергономска 2-компонентна пластична рачка дополнителни 4 резервни сечила.
  Слика на Пумпа за преточување

  Пумпа за преточување

  B20930

  • 2 приклучоци за црева со навој од 3/4" за црево од 1/2".
  • Максимални 2.000 вртежи во минута
  • Брзина на проток приближно 11 l/min
  • За лесно и брзо пумпање на течности - идеална за декантирање

  Внимание!
  • Не е погодна за запаливи течности!
  • Не дозволувајте да се исуши!
  • Не е погодна за вода за пиење!

  Слика на Испитувач на напон VDE, BASIC, 65mm

  Испитувач на напон VDE, BASIC, 65mm

  COXT370200
  Еднополен фазен тестер изработен од SAN пластика со трајно интегрирана светилка и сечило од шрафцигер 3,0 mm изработен од челик за алат C60, со штипки изработени од метал, според DIN VDE 0680-6, опсег на напон 120 - 250 V
  Слика на Испитувач на напон VDE, 150mm EURO

  Испитувач на напон VDE, 150mm EURO

  COXT370201
  Висококвалитетен, еднополен фазен тестер со сечило од шрафцигер, рачка изработена од ABS пластика отпорна на удари со трајно интегрирана светилка, темната заднина овозможува подобра видливост при употреба, изолирана штипка и рачна штипка, според DIN VDE 0680-6. опсег на напон 100 - 250 V
  Слика на Сет за нарежување навои 20 парчиња

  Сет за нарежување навои 20 парчиња

  CP676014
  Се состои од: • Нарезници M3, M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10 и M12 • Врезници Ø25x9 mm M3, M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10 и M12 • 1x држач за нарезници M3 - M12 • 1x држач за врезници 25 x 9 mm
  Слика на Пиштол за картуши - 320 ml

  Пиштол за картуши - 320 ml

  CP781605

  • Метал
  • Обоен
  • За патрони 300 - 320 ml

  Слика на Пиштол за силикони

  Пиштол за силикони

  CP781612

  • Метал
  • Обоен
  • За патрони 300 - 320 ml

  Слика на Организер за кабли 31 парче

  Организер за кабли 31 парче

  ZYT29240

  За прицврстување на кабли на мебел или ѕидови, идеални за употреба на работни маси, во делот за ТВ/радио/сателит, зад шкафовите итн., лесна инсталација благодарение на самолепливите површини

  Содржина:
  • 15 самолепливи држачи за кабли (8x единечни, 4x тројни, 3x 6-кратни)
  • 10 врски за кабел 120mm x 4.8mm
  • 6 велкро врски за кабел 120mm x 16mm

  Рачен алат - разно

  Close
  Filter by Clear All