Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Рачен алат

  Popular products from category Рачен алат

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет рачни алати, 91 парч.

  096593120
  13.650 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA комбиниран сет алати за универзално одржување. Окасто-вилушкасти клучеви, водоинсталатерска клешта, сет одвртувачи, клешти, крцкалка ,продолжетоци и кардански зглоб, сет вметоци со држач, 1/4".

  T-одвртувач со Torx прифат, ZEBRA

  405 ДЕН со ДДВ

  T-одвртувач со имбус прифат, ZEBRA

  229 ДЕН со ДДВ

  T-одвртувач со насаден шестоаголен прифат, ZEBRA

  699 ДЕН со ДДВ

  T-одвртувач со топчест имбус прифат, ZEBRA

  285 ДЕН со ДДВ

  T-рачка со рачва и сет битови, ZEBRA

  061363040
  3.342 ДЕН со ДДВ

  Рачен алат

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 62.690
  ден0 ден62690