Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Работни пантолони VIKING + Работна јакна VIKING

  За посакуваната величина ќе бидете исконтактирани од продажното лице.
  Каталошки број: BF20-24/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Работни пантолони VIKING

  • 65% полиестер, 35% памук, 270g/m2
  • Голем број на функционални џебови
  • Со полиестерски засилувања на колената
  • Место за протектори
  • Тројни шевови на надворешната страна и двоструки шевови на внатрешната
  • Со полиестерски засилувања на места изложени на поголемо абење

  Работна јакна VIKING

  • 65% полиестер, 35% памук, 270g/m2
  • Голем број на функционални џебови
  • Со полиестерски засилувања на места изложени на поголемо абење
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Работни пантолони VIKING

   • 65% полиестер, 35% памук, 270g/m2
   • Голем број на функционални џебови
   • Со полиестерски засилувања на колената
   • Место за протектори
   • Тројни шевови на надворешната страна и двоструки шевови на внатрешната
   • Со полиестерски засилувања на места изложени на поголемо абење

   Работна јакна VIKING

   • 65% полиестер, 35% памук, 270g/m2
   • Голем број на функционални џебови
   • Со полиестерски засилувања на места изложени на поголемо абење
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Работни пантолони VIKING

  • 65% полиестер, 35% памук, 270g/m2
  • Голем број на функционални џебови
  • Со полиестерски засилувања на колената
  • Место за протектори
  • Тројни шевови на надворешната страна и двоструки шевови на внатрешната
  • Со полиестерски засилувања на места изложени на поголемо абење

  Работна јакна VIKING

  • 65% полиестер, 35% памук, 270g/m2
  • Голем број на функционални џебови
  • Со полиестерски засилувања на места изложени на поголемо абење