Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работни панталони, HAMMER

  Работните панталони HAMMER обезбедуваат максимална удобност благодарение на растегливоста на материјалот од кој се направени. Панталоните се водоотпорни, со дополнителни рефлектирачки елементи и материјал против абење за главните контактни области.


  - Тројни шевови.
  - Рефлектирачки ленти.
  - Два странични џебови.
  - Два џебови со преклоп.
  - Џеб за алат.
  - Ластик на долниот дел од ногавицата.

   

  Состав:

  92% најлон 8% спандекс, 260гр

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *