Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Работна облека

  Popular products from category Работна облека

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  viking

  Работна јакна VIKING

  Благодарение на квалитетот на материјалот, модерниот дизајн и елегантната комбинација на бои со многу практични џебови, работните панталони ВИКИНГ ќе ви обезбедат удобност и заштита при работа. Изработена е од високо квалитетна ткаенина (65% полиестер и 35% памук, 270гр / м2) со полиестерски засилувања на места изложени на поголемо абење - колената и лактите, во сива боја со портокалови детали. Може да се користи во градежната индустрија, на градилиштата, во работилници, за време на транспортот, за време на работата во магацин, но и во слободното време.
  Слика на Работна јакна/елек VIKING

  Работна јакна/елек VIKING

  2.090 ДЕН со ДДВ
  Работна јакна /елек VIKING. Благодарејќи на квалитетниот материјал, модерен дизајн и елегантната комбинација на бои со со многу практични џебови ни обезбедува удобност и заштита при работа. Изработена е од ткаенина од висок квалитет (65% полиестер и 35% памук, 270g/m2) со појачување од полиестер на местата кои се изложени на поголемо абење - колена и лактови, во сива боја со портокалови детали. Може да се користи во градежна индустрија, на градилишта, во работилница, при транспорт, при извршување на магацински работи, но и во слободно време.
  Слика на Работна јакна VIKING BLUE

  Работна јакна VIKING BLUE

  Работна јакна VIKING BLUE, изработена од висококвалитетна ткаенина. Тројното шиење обезбедува издржливост, како и засилување во областите изложени на абење и кинење. Се користи во градежната индустрија, во работилници, продукции, транспортна индустрија и за време на магацински работи.

  - Засилувања на лактите и рамената.
  - Еластични манжетни.
  - Висока крагна.
  - Прилагодлив струк.
  - Два странични џебови.
  - Два странични џебови со велкро
  - Џеб на градниот кош со преклоп.
  - Џеб за телефон.
  - Џеб на градите со држач за пенкало.

  Слика на Зимски работен сет

  Зимски работен сет

  Зимски работен сет со дуксер и работни панталони.

  Панталони:
  - Висок струк
  -Два странични џебови
  -Два мултифункционални странични џебови
  -Кос џеб со патент
  -Џеб на ногавицата со преклоп
  -Два задни џебови со преклоп
  -Појачани на колената со џебови за штитници

  Дуксер:
  -Еластична трака на ракавите
  -Прилагодлив струк
  -Висока крагна
  -Два странични џебови
  -Џеб на градите со патент
  -Три внатрешни џебови

  Слика на Work Pro Сет

  Work Pro Сет

  Work pro работен сет составен од softshell јакна, работни панталони и еластичен каиш.

  Работна облека