Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Работилница

  Popular products from category Работилница

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Апарат за заварување, MIG160

  WAZM1
  22.990 ДЕН со ДДВ
  Дигитален апарат за заварување MIG/MAG i REL (MMA) постапка со помош на новата IGBT технологија, што овозможува стабилно работење и покрај варијациите на напонот во електричната мрежа. Интегрираниот додавач на жица овозможува употреба на ролна од 5 кг со максимален дијаметар на жицата од 0,8 мм. Можност за работа со наполнета жица во NO GAS режим. Евро приклучокот и Binzel MB 15 AK горилник 3m долг како стандардна достава. Уредот бара еднофазна врска, каде што малата вредност на референтната струја овозможува работа на инсталацијата со осигурувач од 16А. Уредот се испорачува без кабел за електрода.

  Апарат за заварување, REL 160, 160A

  WAZR1
  13.490 ДЕН со ДДВ
  Дигитален апарат за заварување REL (MMA) со помош на модерна IGBT технологија, што овозможува стабилно работење и покрај варијациите на напонот во електричната мрежа. Уредот се карактеризира со функции на Arc Force, Hot Start и Anti Stick, кои овозможуваат лесно да се запали електродата, полесно се одржува лакот и се спречува лепењето на електродата на работното парче за време на заварувањето. есно пренослив благодарение на неговите мали димензии и тежина од само 3 кг. Уредот бара еднофазна врска, каде што малата вредност на референтната струја овозможува работа на инсталацијата со осигурувач од 16А.

  Работилница

  Filter by:

  Clear All
  Min: 13.490 Max: 22.990
  ден13490 ден22990