Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пур пени

  Popular products from category Пур пени

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  All season пиштолска пур пена

  320 ДЕН со ДДВ

  Пур пена XXL пиштолска

  1892152880
  352 ДЕН со ДДВ

  Пур пена во спреј нискоекспандирачка

  222 ДЕН со ДДВ

  Пур пена Craft

  58921522
  362 ДЕН со ДДВ
  CRAFT Пиштолска пур пена со голем капацитет наменета за вградување на внатрешни врати и прозорци во текот на целата година на температури од +5 степени до +30 степени. Благодарејќи на нискиот притисок на зацврстување и умерената експанзија се спречува деформација на елементите кои што се вградуваат. Оваа пур пена дава висока топлотна и звучна изолација и се користи при монтажа на дрвени, метални и ПВЦ прозорци и врати, за запечатување на отвори, дупки и пукнатини.

  Indoor пиштолска пур пена

  58921523
  436 ДЕН со ДДВ
  INDOOR Пиштолска пур пена со голем капацитет наменета за вградување на внатрешни врати и прозорци во текот на целата година на температури од -5 степени до +30 степени. Благодарејќи на скоро и непостоечкиот притисок на зацврстување и умерената експанзија се спречува деформација на елементите кои што се вградуваат. Оваа пур пена дава висока топлотна и звучна изолација и се користи при монтажа на дрвени, метални и ПВЦ прозорци и врати, за запечатување на отвори, дупки и пукнатини.

  Пур пена зимска пиштолска

  1892152499
  363 ДЕН со ДДВ

  Пур пени

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 1.630
  ден0 ден1630