Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Прскалки и конектори

  Popular products from category Прскалки и конектори

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Y конектор, 2 спојници, стоп функција

  Y конектор, 2 спојници, стоп функција

  FTPRYS2
  Конектор изработен од термопластика. Y конектор, 2 конектори, со STOP функција.
  Слика на Конектор за продолжување на црево

  Конектор за продолжување на црево

  Конектор изработен од термопластика дизајниран за продолжување на 2 црева.
  Слика на Конектор за славина, 3/4-1/2 TPR

  Конектор за славина, 3/4-1/2 TPR

  FTPRS3412
  Конектор изработен од термопластика. Внатрешен навој за монтирање на чешмата 3/4 „-1/2“ „Машки“ приклучен терминал со брз конектор.
  Слика на Конектор за црева, брз, стоп функција, TPR 1/2

  Конектор за црева, брз, стоп функција, TPR 1/2

  FTPRCS12
  Брз конектор изработен од термопластика. За 1/2" црева, со STOP функција.
  Слика на Конектор за црева, брз, стоп функција, TPR 3/4

  Конектор за црева, брз, стоп функција, TPR 3/4

  FTPRCS34
  Брз конектор изработен од термопластика. За 3/4" црева, со STOP функција.
  Слика на Пиштол за заливање, 8 функции TPR

  Пиштол за заливање, 8 функции TPR

  FTPRP8F
  Конектор изработен од термопластика. Пиштол за полевање, 8 функции на млазот
  Слика на Прсакалка, 3 млаза

  Прсакалка, 3 млаза

  FTPRPL3
  Ротирачки распрскувач, пеперутка, 3 млазa.

  Прскалки и конектори