Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Прегради за ORSY кутии, 54x110mm.

  33 со ДДВ
  Каталошки број: 5581035021
  Овој производ има минимална количина 4
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.2.1.- црвена
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.4.1.- црвена
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.2.1.- црвена
   НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.4.1.- црвена
   Минимално пакување1
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.2.1.- црвена
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.4.1.- црвена
  Минимално пакување1