Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Прегради за ORSY кутии, 108x110mm

  46 со ДДВ
  Каталошки број: 5581036021
  Овој производ има минимална количина 4
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.2.2.- црвена
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.4.2.- црвена
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.2.2.- црвена
   НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.4.2.- црвена
   Минимално пакување1
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.2.2.- црвена
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.4.2.- црвена
  Минимално пакување1