Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Прајмер за лепило за ветробрански стакла

  428 со ДДВ
  Повеќенаменско средство за подготовка на површината при лепење на ветробрански стакла.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  • 4-во-1
  • Помага при лепење
  • Заштита од корозија
  • Активатор
  • UV заштита
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
   • 4-во-1
   • Помага при лепење
   • Заштита од корозија
   • Активатор
   • UV заштита
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  • 4-во-1
  • Помага при лепење
  • Заштита од корозија
  • Активатор
  • UV заштита
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија