Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Потпирачи за возила

  Popular products from category Потпирачи за возила

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Потпирачи за возила, склопливи

  Потпирачи за возила, склопливи

  Челични склопливи потпирачи за возила со носивост од 2t и 3t.
  Слика на Подпирачи за возила челични

  Подпирачи за возила челични

  Карактеристики:

  • Назабен централен носач кој
   овозможува прецизно и брзо прилагодување
  • Челична рачка-осовина која овозможува самоосигурување при
   прилагодување
  • Голема површина на наслон, компактна конструкција
  • Подобрена безбедност
  • Лесна употреба

  Потпирачи за возила