Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Пневматски ударен одвртувач DSS 1/2” MAX premium

  • Двоен ударен механизам со долг работен век. • Лесно и издржливо куќиште од композитен материјал. • Ергономски обликувана рачка која овоможува удобна работа и го намалува ефектот на “студени раце“. • Преклопник за менување на насоката, вртежите и прилагодување на 3 степен момент на затегнување. • Четириаголен прифат 1/2” со осигурувач за насадни клучеви. • Идеален за менување на тркала на автомобили, работа со амортизери и други работи во авто сервиси.
  Attachments
  Каталошки број: 571438912
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *