Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Пневматска инсталација

  Popular products from category Пневматска инсталација

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Wurth челична спојка женска 1/2", надворешен навој

  Wurth челична спојка женска 1/2", надворешен навој

  0699020412
  Месинг-спојките го намалуваат работниот притисок, кој пневматскиот алат го користи за извршување на работа, за околу 1 бар, додека челичните спојки, пак, го намалуваат истиот притисок за само 0,1 бар. Висока брзина на проток до 1690 l/min.

  Пневматска инсталација