Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Плочи за сечење и брусење

  Popular products from category Плочи за сечење и брусење

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Плоча за сечење Zebra LL-Speed, инокс

  163 ДЕН со ДДВ
  • Екстремна долготрајност и голема брзина на сечење • Посебно погодна за полни материјали • Прецизни рабови на сечењето • Оневозможен “Kick-back” ефект

  Плоча за сечење на челик ZEBRA Speed, за челик

  90 ДЕН со ДДВ
  • Екстремна брзина на сечење • Посебно погодна за полни материјали • Прецизни рабови на сечење

  Плоча за сечење на челик ZEBRA Speed, за инокс

  107 ДЕН со ДДВ
  • Екстремна брзина на сечење • Посебно погодна за полни материјали • Прецизни рабови на сечење

  Плоча за сечење за инокс, Wurth performance

  69 ДЕН со ДДВ
  • Исклучителни перформанси на тенки материјали • Посебно погодна за профили и лимови • Прецизни рабови на сечењето

  Плоча за сечење на челик испапчена Standard, сина

  78 ДЕН со ДДВ
  • Стандардни перформанси во полни материјали • Висока отпорност на кршење

  Плоча за сечење на челик рамна, Standard сина

  144 ДЕН со ДДВ
  • Стандардни перформанси во полни материјали • Висока отпорност на кршење

  Плочи за сечење и брусење

  Filter by:

  Clear All
  Min: 35 Max: 225
  ден35 ден225