Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Плочи за сечење

  Popular products from category Плочи за сечење

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Плоча за сечење Basic, за инокс

  41 со ДДВ
  • Стандардни перформанси во тенки материјали • Особено погодна за профили и лимови • Висока отпорност на кршење

  Плоча за сечење на челик испапчена Standard, сина

  78 со ДДВ
  • Стандардни перформанси во полни материјали • Висока отпорност на кршење

  Плоча за сечење на челик ZEBRA Speed, за челик

  90 со ДДВ
  • Екстремна брзина на сечење • Посебно погодна за полни материјали • Прецизни рабови на сечење

  Плоча за сечење за инокс, Wurth performance

  69 со ДДВ
  • Исклучителни перформанси на тенки материјали • Посебно погодна за профили и лимови • Прецизни рабови на сечењето

  Плоча за сечење Zebra LL-Speed, инокс

  163 со ДДВ
  • Екстремна долготрајност и голема брзина на сечење • Посебно погодна за полни материјали • Прецизни рабови на сечењето • Оневозможен “Kick-back” ефект

  Плоча за сечење на челик Basic

  35 со ДДВ
  • Стандардни перформанси во тенки материјали • Особено погодна за профили и лимови • Висока отпорност на кршење

  Плочи за сечење

  Filter by:

  Clear All
  Min: 35 Max: 163
  ден35 ден163