Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Плочи за сечење

  Popular products from category Плочи за сечење

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Плоча за сечење Basic, за инокс

  Плоча за сечење Basic, за инокс

  • Стандардни перформанси во тенки материјали • Особено погодна за профили и лимови • Висока отпорност на кршење
  Слика на Плоча за сечење, испапчена, Standard

  Плоча за сечење, испапчена, Standard

  • Стандардни перформанси во полни материјали • Висока отпорност на кршење
  Слика на Плоча за сечење за инокс, Wurth performance

  Плоча за сечење за инокс, Wurth performance

  • Исклучителни перформанси на тенки материјали • Посебно погодна за профили и лимови • Прецизни рабови на сечењето
  Слика на Плоча за сечење Zebra LL-Speed, инокс

  Плоча за сечење Zebra LL-Speed, инокс

  • Екстремна долготрајност и голема брзина на сечење • Посебно погодна за полни материјали • Прецизни рабови на сечењето • Оневозможен “Kick-back” ефект
  Слика на Плоча за сечење на челик Basic

  Плоча за сечење на челик Basic

  • Стандардни перформанси во тенки материјали • Особено погодна за профили и лимови • Висока отпорност на кршење
  Слика на Плоча за сечење RED LINE

  Плоча за сечење RED LINE

  • Стандардни перформанси во полни материјали • Плочи за сечење за поедноставни процеси на сечење • Висока отпорност на кршење
  Слика на Плоча за сечење на инокс, ZEBRA Speed

  Плоча за сечење на инокс, ZEBRA Speed

  • Екстремна брзина на сечење • Посебно погодна за полни материјали • Прецизни рабови на сечење
  Слика на BASIC диск за сечење

  BASIC диск за сечење

  • Стандардни перформанси во тенки материјали • Особено погодна за профили и лимови • Висока отпорност на кршење
  Слика на Плоча за сечење на челик ZEBRA Speed

  Плоча за сечење на челик ZEBRA Speed

  103 ДЕН со ДДВ
  • Екстремна брзина на сечење • Посебно погодна за полни материјали • Прецизни рабови на сечење

  Плочи за сечење

  Close
  Filter by Clear All