Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Piva

  1.990 со ДДВ
  Заштитните чевли Piva со S1 степен на заштита се изработени од црна кожа. Внатрешната постава е од удобен и мек текстил. Имаат челична капа како заштита од механички повреди. Заменливата антистатичка влошка анатомски е дизајнирана така што пружа максимална удобност. Имаат антистатички, противлизгачки двослоен полиуретански ѓон, отпорен на дејства на масло. Во делот на петата поседуваат шок апсорбер.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS1
  ЃонPU
  Горен дел на обувкитекожа
  КапаЧелична
  Тежина435g ниска, 480 длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Степен на заштитаS1
   ЃонPU
   Горен дел на обувкитекожа
   КапаЧелична
   Тежина435g ниска, 480 длабока/ по парче величина 42
   БрендWurth
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS1
  ЃонPU
  Горен дел на обувкитекожа
  КапаЧелична
  Тежина435g ниска, 480 длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth