Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пиштоли и прибор

  Popular products from category Пиштоли и прибор

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Мешач за 2K лепак за Replast сет

  0891486
  180 со ДДВ

  Пластична дизна/мешалка за Replast лепила

  0891481
  185 со ДДВ

  Шпатула за нанесување лепак

  0891185
  102 со ДДВ

  Пиштол за пур-пена ECO пластичен, портокалов

  18911520
  388 со ДДВ

  Пиштол за пур-пена ECO пластичен, црвено/црн

  189115210
  619 со ДДВ
  Пластичен пиштол за професионално нанесување на пиштолска пур пена, составен од месингани дизни и цевки од нерѓосувачки челик. Благодарејќи на малата тежина и ергономската ПВЦ рачка, овој апарат сигурно лежи во рака. Лесен е за употреба и има дополнителни ПВЦ вбризгувачи за непристапни места.

  Пиштол за пур-пена ECO метален, црвен

  189115220
  1.133 со ДДВ

  Пиштоли и прибор

  Filter by:

  Clear All
  Min: 22 Max: 18.990
  ден22 ден18990