Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Пиштоли и прибор

  Popular products from category Пиштоли и прибор

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пиштол за пур-пена ECO пластичен, црвено/црн

  Пиштол за пур-пена ECO пластичен, црвено/црн

  189115210
  Пластичен пиштол за професионално нанесување на пиштолска пур пена, составен од месингани дизни и цевки од нерѓосувачки челик. Благодарејќи на малата тежина и ергономската ПВЦ рачка, овој апарат сигурно лежи во рака. Лесен е за употреба и има дополнителни ПВЦ вбризгувачи за непристапни места.
  Слика на Пиштол за ПУ пена PROFESSIONAL - PTFE

  Пиштол за ПУ пена PROFESSIONAL - PTFE

  189115230
  Пиштол за пур пена professional кој служи за професионално нанесување на пиштолска пур пена. Робусна изработка и убав дизајн. Благодарејќи на својата ергономска рачка, овој алат добро лежи во рака. Пиштолот е со исклучителен квалитет, комплетно прекриен со слој од PTFE, што овозможува пур пената да не се залепи за телото на пиштолот.
  Слика на Пиштол за картуши

  Пиштол за картуши

  1891852

  Моќен пиштол изработен од јака пластика наменет за метални и пластични картуши.

  Слика на Рачен пиштол за картуши H1X-5

  Рачен пиштол за картуши H1X-5

  0891000003
  Моќен пиштол изработен од цврста пластика со урамнотежена рачка. Ергономски прилагодената рачка поместена кон средината на пиштолот го намалува поместувањето на тубите и заморот на рацете во текот на работата
  Слика на Двоен пиштол за картуши

  Двоен пиштол за картуши

  089160123
  Пиштол за двојни туби 2x 310ml. Едноставен за употреба со една рака и овозможува брза промена на тубите. Има трансмисија на излезна моќност од 400kg при истиснување.
  Слика на Пиштол за силикон 600ml/310ml Алу-појачан

  Пиштол за силикон 600ml/310ml Алу-појачан

  1891134315
  Алуминиумски пиштол со зајакната конструкција со метални навојни чепови, наменет за истиснување на маса спакувана во фолија од 600ml/400ml, како и за туби од 310ml.
  Слика на Батериски пиштол за картуши и “кобасици” BCG 600

  Батериски пиштол за картуши и “кобасици” BCG 600

  5717600001
  Батериски пиштол со максимална моќност од 4,5 kN, погоден за картуши од 310 ml и колбаси од 600 ml. 6 - степена контрола на брзината, со интегрирана батерија во држачот на пиштолот. Голема предност е повратното потисно дејство, кое по престанок на истиснување го враќа вретеното 4мм наназад и спречува понатамошно истекување на масата.
  Слика на Шпатула за нанесување на лепак

  Шпатула за нанесување на лепак

  0891185
  Пластичната шпатула се користи за нанесување на лепак.

  Пиштоли и прибор

  Close
  Filter by Clear All