Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пиштоли и прибор

  Popular products from category Пиштоли и прибор

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Дизна за пиштол за картуши

  0891601001
  25 ДЕН со ДДВ

  Мешач за 2K лепак за Replast сет

  0891486
  197 ДЕН со ДДВ

  Пластична дизна/мешалка за Replast лепила

  0891481
  202 ДЕН со ДДВ

  Шпатула за нанесување на лепак

  0891185
  110 ДЕН со ДДВ
  Пластичната шпатула се користи за нанесување на лепак.

  Пиштол за пур-пена ECO пластичен, портокалов

  18911520
  399 ДЕН со ДДВ

  Пиштол за пур-пена ECO пластичен, црвено/црн

  189115210
  676 ДЕН со ДДВ
  Пластичен пиштол за професионално нанесување на пиштолска пур пена, составен од месингани дизни и цевки од нерѓосувачки челик. Благодарејќи на малата тежина и ергономската ПВЦ рачка, овој апарат сигурно лежи во рака. Лесен е за употреба и има дополнителни ПВЦ вбризгувачи за непристапни места.

  Пиштоли и прибор

  Filter by:

  Clear All
  Min: 25 Max: 14.690
  ден25 ден14690