Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Пили

  Popular products from category Пили

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Бензиска моторна пила Oregon, 45cc

  F1818P
  11.450 со ДДВ

  Бензиска моторна пила Oregon, 52cc

  F2218P
  12.090 со ДДВ
  Бензиска моторна пила Oregon со 2-тактен мотор и тежина од 7,9кг што ја прави идеална за занаетчии. Овозможува инстант старт со повлекување на активаторот, минимално одржување и многу ниско ниво на бучавост. Претставува една од ретките пили на пазарот која доаѓа со вграден систем за острење под името PowerSharp.

  Бензиска моторна пила, 45cc

  F1818
  8.460 со ДДВ

  Бензиска моторна пила, 52cc

  F2218
  9.490 со ДДВ
  Бензиската моторна пила, 52cc со 2-тактен мотор и воздушно ладење спаѓа меѓу најдобрите на пазарот. Има Easy Start систем за стартување на моторот и автоматски кочници кои ја зголемуваат безбедноста во работата. Тежи 7,9кг и може да се користи како во надворешни така и во занаетчиски услови.

  Електрична пила 2000W

  FARM20E
  5.930 со ДДВ
  Моторна пила со приклучна моќност од 2000W со оптимално ракување и ергономска положба на рачката. Се одликува со голем капацитет на сечење како и едноставна употреба. Идеална е за сите работи во домаќинството и занаечиството бидејќи е тешка само 5.7кг. Овозможува многу лесна замена и монтирање на ланецот. Зафаќа минимален простор при складирање.

  Електрична пила за гранки

  F710E
  7.030 со ДДВ
  Електрична пила за гранки која ќе го олесни сечењето на дрва без употреба на скали. Идеална е за примена во овоштарството и хортикултурата бидејќи овозможува сечење со висина од 4,5м.

  Пили

  Filter by:

  Clear All
  Min: 5.930 Max: 12.090
  ден5930 ден12090